Hotspots in Zeeland || Bubbles Theme Store in Goes!

Bubbles Theme Store in hartje Goes!
Een nieuw concept opent haar deuren! Naast shoppen draait het bij de Bubbles Themestore in Goes ook helemaal om beleving en creativiteit.
De store heeft een frisse eigentijdse look, zo ook de ondernemer.
Je kunt hier terecht voor een nieuwe outfit, maar ook voor cadeau accessoires en diverse workshops voor een creatief avondje uit.
Een aanwinst voor Zeeland, en dus ook zeker voor Goes.
Een jonge ondernemer die zich niet laten leiden door angst, maar haar creatieve ideeën inzet als een tool.
En daar is ondernemer Amanda Reijerse zeker in geslaagd! Een toffe nieuwe theme store in Goes, waar je zeker eens een bezoekje aan moet brengen. Een nieuwe hotspot wat mij betreft!
De thee die ze serveert is trouwens heel bijzonder! Want ieder theezakje vertelt een verhaal.
Zo dronk ik een thee uit Sri Lanka.
“In weer en wind worden de theebladeren in een behoorlijk tempo geplukt. De meestal vrouwelijke theeplukkers lopen door de rijen struiken met manden op hun rug voor de theeblaadjes. Van elke kilo wordt uiteindelijk met de grootste zorg ongeveer 250 gram thee gemaakt.”
Bubbels Theme Store
Korte Kerkstraat 7
4461 JE Goes