Op 22 en 23 oktober 2016 is het in Middelburg de eerste editie van het “Middelburg wijnfestival” 

In het Oude Stadhuis vindt het festival plaats. Er zijn Franse, Italiaanse en Spaanse wijnen te proeven. Er is overigens keuze uit meer dan 100 wijnen in de Burgerzaal en er zal een expert aan elke wijntafel staan die advies kan geven over alles wat met de wijn te maken heeft. 

Wijnfestival in Middelburg Zeeland
Wijnfestival in Middelburg Zeeland

OOOOh, trouwens..
Op donderdag 20 oktober 2016 zal er een symposium gehouden worden geopend door wethouder Chris Simons met tal van voordrachten, verhalen en (wijn) weetjes. Natuurlijk eindigt deze avond met een goed glas wijn.
Wil je hierover meer 
informatie, klik dan even HIER

Wijnfestival in Middelburg
Wijnfestival in Middelburg

Enfin.. Lekkere trek tijdens het wijnfestival?
Je kunt er heerlijke oesters eten, kazen, hammen, Zeeuwse Chocolade.. JAMMIE! 

En dan weer even praktisch:
Op 22, 23 oktober 2016 om 12.00 uur
Oude Stadhuis in Middelburg
(let op, er is een wijnroute die leidt naar de Maisbaai waar het schip de halve Maen ligt, dat je gratis kunt bezoeken en lekkere Molukse hapjes kunt eten, onder andere gemaakt door de neef van onze hoofdredacteur Rachelle samen met de chef kok van Pure C. Wil je hierover meer informatie? Dan klik je HIER).  

Prijs: 5 euro 

photo_3_20050921

En wil je nog meer informatie over het wijnfestival in Middelburg?
Klik dan even HIER

Happy WINE!