14 maart 2017

Evenementen Zeeland || Vriendinnendagen in Goes (met foodcourt)

Op zaterdag 25 maart en zondag 26 maart 2017 staat de binnenstad van Goes geheel in het teken van mode en Lifestyle! Er zijn tal van modeshows (zowel bij slot Oostende als in de winkelstraten), workshops, een hippe bazaar, Foodtrucks (van onze lieve collega Pop-up team Goes) en dans & muziek.

De Cakedealer van HoneyPie!
De Cakedealer van HoneyPie!

Laat je dus tijdens de Vriendinnendagen (tussen 12.00 – 20.00 uur) ook culinair verrassen door de hippe foodtrucks op het Foodcourt. De Grote Markt is de plek om samen met je vriendin(nen) heerlijke hapjes nuttigen op het terras onder het genot van een wijntje en live muziek. Oh, en voor de mannen die meekomen is er een Shishabar.
Wok and Roll
Wok and Roll

Onze enige echt eigen “The Cakedealer” van HoneyPie zal ook act de présence geven, maar ook andere foodtrucks zoals WOK&ROLL en de SateBoss (en natuurlijk nog veel meer!)
Dus houd je van mode, van lekker eten en gezelligheid? 
Ga dan zeker even kijken!
Sateboss
Sateboss

Er is weer van alles te beleven in Goes, een upcoming evenementen-kanon in Zeeland!

Klik HIER voor meer informatie!
Vriendinnendagen Goes
Evenementen Zeeland